GTR 117489223

Tenders Are Invited For Maintenance Of General Medical Equipment In St. Marina Hospital For A Period Of 2/Two/ Years

ICB — International Competitive Bid Closes Sep 25, 2026 Eastern Europe
Tender Information
GTR Reference
117489223
Tendering Authority
Subscribe to view
Tender No
00502-2026-0019
Financer Name
Self-Funded
Work Title
Tenders Are Invited For Maintenance Of General Medical Equipment In St. Marina Hospital For A Period Of 2/Two/ Years
Bid Type
ICB — International Competitive Bid
Country
Subscribe to view
Geographical Region
Eastern Europe
Political Region
Balkans,European Union,G20
Last Date of Bid Submission
25-09-2026
Work Detail
Обект На Обществената Поръчка „Сервизно Обслужване На Обща Медицинска Апаратура В Умбал „Света Марина“ Еад За Период От 2 /Две/ Години“ Е Услуга По Смисъла На Чл. 3, Ал. 1, Т. 3 От Закона За Обществените Поръчки (Зоп) С Прогнозна Стойност 68 172, 25 Евро ( Шестдесет И Осем Хиляди Сто Седемдесет И Две Евро И Двадесет И Пет Евроцента) Без Включен Ддс. Предмет На Възлагане С Настоящата Обществена Поръчка Е Избор На Изпълнители За Извънгаранционно Сервизно Обслужване На Медицинска Апаратура, По Обособени Позиции, Както Следва:Обособена Позиция №1 Диагностична Апаратура – Прогнозна Стойност 7 000,00 € Без Вкл. Ддсобособена Позиция №2 Апаратура Марка Mindray – Прогнозна Стойност 6 000,00 € Без Вкл. Ддсобособена Позиция №3 Апарати За Електрохирургия Medtronic – Прогнозна Стойност 7 000,00 € Без Вкл. Ддсобособена Позиция №4 Нискотемпературен Стерилизатор – Прогнозна Стойност 9000 € Без Вкл. Ддсобособена Позиция №5 Операционен Микроскоп – Прогнозна Стойност 7 172,25 € Без Вкл. Ддсобособена Позиция №6 Транспортен Респиратор – Прогнозна Стойност 3000,00 € Без Вкл. Ддсобособена Позиция №7 Еег, Емг Апарати – Прогнозна Стойност 7 500,00 € Без Вкл. Ддсобособена Позиция №8 Ехограф Philips – Прогнозна Стойност 5 000,00 € Без Вкл. Ддсобособена Позиция №9 Ехограф Bk Medical – Прогнозна Стойност 3 000,00 € Без Вкл. Ддсобособена Позиция №10 Перфузори – Прогнозна Стойност 1 000,00 € Без Вкл. Ддсобособена Позиция №11 Електронож – Прогнозна Стойност 1 000,00 € Без Вкл. Ддсобособена Позиция №12 Волуметрични Помпи Fresenius– Прогнозна Стойност 5 000,00 € Без Вкл. Ддсобособена Позиция №13 Апарати За Обработка На Кръвни Продукти – Прогнозна Стойност 2 000,00 € Без Вкл. Ддсобособена Позиция №14 Ехограф Sonoscape – Прогнозна Стойност 1 500,00 € Без Вкл. Ддсобособена Позиция №15 Апаратура Марка Haier – Прогнозна Стойност 3 000,00 € Без Вкл. Ддсобщата Прогнозна Стойност На Настоящата Обществена Поръчка За Срока Й На Изпълнение Е68 172, 25 Евро ( Шестдесет И Осем Хиляди Сто Седемдесет И Две Евро И Двадесет И Пет Евроцента) Без Вкл. Ддс И Е Максимално Допустима, Като Възложителя Се Лимитира С Нея, Но Не Се Обвързва Да Я Изчерпи. Минималният Брой Сервизни Часове (Включително Часовете За Профилактика) За Обособени Позиции, За Които Възложителят Е Предвидил Заплащане За Извънгаранционно Сервизно Обслужване При Необходимост, Са Описани В Колона № 12 От Общата Техническа Спецификация. Максимално Допустимата Стойност По Всяка Обособена Позиция (Максимално Допустима Цена За Сервизно Обслужване При Необходимост), Предвидени От Възложителя Е Описана В Колона № 9 И 10 От Общата Техническа Спецификация, Като Възложителя Се Лимитира С Нея, Но Не Се Обвързва Да Я Изчерпи. Срокът За Изпълнение На Обществената Поръчка Е 2 (Две) Години, Но Не По-Късно От Посочената Крайна Дата, Съгласно Проекта На Договор И Техническата Спецификация - 31.10.2028 Год. Включително. При Договор, Сключен За Повече С Повече От Една Номенклатурна Единица По Обособената Позиция, Договорът Може Да Влиза В Сила По Различно Време За Всяка От Тях, В Зависимост От Посоченото В Приложенията Към Техническата Спецификация И Е Със Срок На Действие До 31.10.2028 Г. Вкл.Доставката На Резервни Части Не Е Предмет На Настоящата Обществена Поръчка И Стойността Им Не Е Включена В Посочената Прогнозна Стойност.Съгласно Чл. 21, Ал. 6 От Зоп, Възложителят Има Право Да Възлага Обособени Позиции По Реда Валиден За Индивидуалната Стойност На Всяка От Тях, При Условие, Че Стойността На Съответната Обособена Позиция Не Надхвърля 79 998,77 Евро За Доставки И Услуги И Общата Прогнозна Стойност На Обособените Позиции, Възложени По Този Начин, Не Надхвърля 20 На Сто От Общата Стойност На Поръчката. В Тези Случаи Независимо От Остатъчната Стойност На Поръчката Тя Се Възлага По Реда, Приложим Към Общата Прогнозна Стойност На Цялата Поръчка.Имайки Предвид Горното, Прогнозната Стойност На Обособените Позиции С Номера 1,2,3,4,5,6,7,8,9, Които Възложителят Предвижда Да Възложи По Реда На Чл.74 От Зоп Е 54 672,25 Евро Без Включен Ддс, Като Същата Представлява 80,20 % От Общата Стойност На Поръчката.Прогнозната Стойност На Обособените Позиции С Номера 10, 11, 12, 13, 14, 15 Е 13 500,00 Евро Без Включен Ддс, Като Същата Представлява 19,80% От Общата Стойност На Поръчката И Стойността На Всяка Обособена Позиция Попада В Приложното Поле На Чл. 20, Ал. 4, Т. 3 От Зоп.С Оглед Изложеното И На Основание Чл. 21, Ал. 6 От Зоп, Обособени Позиции С Номера 10, 11, 12, 13, 14, 15 Ще Бъдат Възложени По Реда На Чл. 20, Ал. 4, Т. 3 От Зоп, А Именно Чрез Директно Възлагане.В Изпълнение На Чл. 21, Ал. 6 От Зоп, Остатъчната Стойност (Явяваща Се Прогнозна Стойност За Обособени Позиции С Номера 1,2,3,4,5,6,7,8,9 Предвид Нейния Размер И Общата Стойност На Поръчката, Се Възлага Чрез Провеждане На Настоящата Открита Процедура По Реда На Чл. 74 От Зоп.​​​​​​​​​​​​​​Оферти Се Подават Само По Обособени Позиции №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 И 9
Key Value
Tender Value
54,672 - BGN
Tender Documents
Global Tender Document
a44f0992-8afa-42c8-8631-5552b25440ab.html
Attachments
Additional Details Available on Click
  • Tendering Authority
  • Publication Document (Tender Document / Tender Notice)
Disclaimer

We take all possible care for accurate & authentic tender information. However, users are requested to refer to the original Tender Notice / Tender Document published by the Tender Issuing Agency before taking any decision regarding this tender.

Tell us about your Product / Services,

We will Find Tenders for you

TenderDetail
Loading tenders