Tender Notice |
|
| TDR | 55342886 |
| Tendering Authority | West Central Railway |
| Tender No | 82256119A |
| Tender ID | 82256119A |
| Tender Brief | Supply Of Petroleum Jelly White (1 kg pack) => Limited |
| State | Madhya Pradesh |
| Document Fees | Refer document |
| EMD | Refer document |
| Tender Value | Refer document |
| Tender Type | Tender |
| Bidding Type | Limitted |
| Competition Type | Indian |
Tender Details |
|
Supply Of petroleum jelly white (1 kg pack) , petroleum jelly white (1 kg pack) [quantity tolerance (+/-): 5 %age , item category : normal , total po value variation permitted: max 8 lacs ] ] , petroleum jelly white (1 kg pack) [quantity tolerance (+/-): 5 %age , item category : normal , total po value variation permitted: max 8 lacs ] ] |
Key Dates |
|
| Publish Date | 04-05-2026 |
| Last Date of Bid Submission | 19-05-2026 |
Contact Information |
|
| Company Name | West Central Railway |
BOQ Items |
||||||
|
||||||
Other Detail |
|||||||||
| Information Source | https://www.ireps.gov.in | ||||||||
|
|||||||||
Disclaimer :
We takes all possible care for accurate & authentic tender information, however Users are requested to refer Original source of Tender Notice / Tender Document published by Tender Issuing Agency before taking any call regarding this tender.