Tender Notice |
|
| TDR | 55326007 |
| Tendering Authority | Northern Railway |
| Tender No | 93265214A |
| Tender ID | 93265214A |
| Tender Brief | Supply Of 11 KV CT 5/5A, accuracy class 0.2s, 50 Hz as per IS 16227 |
| City | Delhi |
| State | Delhi |
| Document Fees | Refer document |
| EMD | Refer document |
| Tender Value | Refer document |
| Tender Type | Tender |
| Bidding Type | Open Tender |
| Competition Type | Indian |
Tender Details |
|
Supply Of 11 kv ct 5/5a, accuracy class 0.2s, 50 hz as per is 16227 |
Key Dates |
|
| Publish Date | 03-05-2026 |
| Last Date of Bid Submission | 11-05-2026 |
Contact Information |
|
| Company Name | Northern Railway |
Other Detail |
|||||||||
| Information Source | https://www.ireps.gov.in | ||||||||
|
|||||||||
Disclaimer :
We takes all possible care for accurate & authentic tender information, however Users are requested to refer Original source of Tender Notice / Tender Document published by Tender Issuing Agency before taking any call regarding this tender.