Tender Notice |
|
| TDR | 54808244 |
| Tendering Authority | Central Railway |
| Tender No | 73255937A |
| Tender ID | 73255937A |
| Tender Brief | Supply Of Fitting Male Elbow 8 mm |
| City | Mumbai |
| State | Maharashtra |
| Document Fees | Refer document |
| EMD | Refer document |
| Tender Value | Refer document |
| Tender Type | Tender |
| Bidding Type | Open Tender |
| Competition Type | Indian |
Tender Details |
|
Supply Of fitting male elbow 8 mm , fitting male elbow 8 mm bsp 1/4 designed for pressurized flushing system. [ warranty peri od: 30 months after the date of delivery ] ] |
Key Dates |
|
| Publish Date | 24-03-2026 |
| Last Date of Bid Submission | 03-04-2026 |
Contact Information |
|
| Company Name | Central Railway |
Other Detail |
|
| Information Source | https://www.ireps.gov.in |
Disclaimer :
We takes all possible care for accurate & authentic tender information, however Users are requested to refer Original source of Tender Notice / Tender Document published by Tender Issuing Agency before taking any call regarding this tender.