Tender Notice |
|
| TDR | 54802854 |
| Tendering Authority | Northern Railway |
| Tender No | 64255163A |
| Tender ID | 64255163A |
| Tender Brief | Supply Of Copper pipe/Tube size 10 mm |
| City | Kalka |
| State | Haryana |
| Document Fees | Refer document |
| EMD | Refer document |
| Tender Value | Refer document |
| Tender Type | Tender |
| Bidding Type | Open Tender |
| Competition Type | Indian |
Tender Details |
|
Supply Of copper pipe/tube size 10 mm , copper pipe/tube size 10 mm swg-16 for pneumatic control system of zdm3d locos. [ warr anty period: 30 months after the date of delivery ] ] |
Key Dates |
|
| Publish Date | 23-03-2026 |
| Last Date of Bid Submission | 30-03-2026 |
Contact Information |
|
| Company Name | Northern Railway |
Other Detail |
|||||||||
| Information Source | https://www.ireps.gov.in | ||||||||
|
|||||||||
Disclaimer :
We takes all possible care for accurate & authentic tender information, however Users are requested to refer Original source of Tender Notice / Tender Document published by Tender Issuing Agency before taking any call regarding this tender.