Tender Notice |
|
| TDR | 53301890 |
| Tendering Authority | South Eastern Railways |
| Tender No | GH255168A |
| Tender ID | GH255168A |
| Tender Brief | Supply Of Sony Video Camera Handheld Ax40 4K With Exmor Cmos Sensor |
| City | Bokaro Steel City |
| State | Jharkhand |
| Document Fees | Refer document |
| EMD | Refer document |
| Tender Value | Refer document |
| Tender Type | Tender |
| Bidding Type | Open Tender |
| Competition Type | Indian |
Tender Details |
|
Supply Of Sony Video Camera Handheld Ax40 4K With Exmor Cmos Sensorsony Video Camera Handheld Ax40 4K With Exmor Cmos Sensor,Sony Video Camera Handheld Ax40 4K With Exmor Cmos Sensor Make: Sony Or Equ Ivalent. [ Warranty Period: 30 Months After The Date Of Delivery ] ] |
Key Dates |
|
| Publish Date | 06-01-2026 |
| Last Date of Bid Submission | 19-01-2026 |
Contact Information |
|
| Company Name | South Eastern Railways |
BOQ Items |
||||||
|
||||||
Other Detail |
|
| Information Source | https://www.ireps.gov.in |
Disclaimer :
We takes all possible care for accurate & authentic tender information, however Users are requested to refer Original source of Tender Notice / Tender Document published by Tender Issuing Agency before taking any call regarding this tender.